Üniversitemiz Rektörü Sayın Prof. Dr. Kurtuluş KARAMUSTAFA "Kütüphane Buluşmaları" Kapsamında Öğrencilerimizle Buluştu
Üniversitemiz Develi Seyrani Yerleşkemizde “Kütüphane Buluşmaları” etkinliği gerçekleştirildi. Bu ayki Rektör-Ögrenci kitap okuma buluşmasında Mustafa Güldağı’nın “İyi İnsan Olma Sanatı” adlı kitapta anlatılanlar ele alındı. Etkinliğin ardından Rektörümüz Prof. Dr. Kurtuluş Karamustafa ve senato üyeleri, öğrencilerle iftar yaptı.
![](/EditorUpload/Files/2db82ba6-e465-4688-8c49-1495ed35c5d0.jpg)
![](/EditorUpload/Files/47d50350-b1c8-434a-bce1-da3b344754d4.jpg)
![](/EditorUpload/Files/3cc2473e-9f9a-4f50-ad8d-7c71984909c6.jpg)
![](/EditorUpload/Files/aca01b15-7888-4aaf-8734-be65ed9ddcfc.jpg)
![](/EditorUpload/Files/4dd64228-9701-4105-8a4c-d695b66cf8e2.jpg)
![](/EditorUpload/Files/4acba463-db2f-4a5c-af4c-e217b57efcdc.jpg)
![](/EditorUpload/Files/eb521e88-5645-435f-bf85-26168abfc87f.jpg)
21 Mart 2024 Perşembe