14 Haziran 2024 tarihinde saat 10.00'da Develi Seyrani Kampüsü M. Hidayet Tutum Kongre ve Kültür Merkezinde mezuniyet törenimiz gerçekleştirildi.
Mezuniyet törenimize Üniversitemiz Rektörü Sayın Prof. Dr. Kurtuluş KARAMUSTAFA, Üniversitemiz Rektör Yardımcısı ve Fakültemiz Dekanı Sayın Prof. Dr. Kurtuluş KARAMUSTAFA, Develi Hüseyin Şahin Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Yılmaz DELİCE, Lisansüstü Eğitim Enstitüsü Müdürü ve Fakültemiz Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Ahmet TERZİ, Fakültemiz Dekan Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Rıdvan YİĞİT, Sağlık Yönetimi Bölüm Başkanı Prof. Dr .Özgür DEMİRTAŞ,, öğretim elemanları, Develi Seyrani Eğitim Vakfı Başkanı Hayırsever İşadamı M. Suat KÖYLÜOĞLU, Hayırsever İşadamı Avukat Mehmet ALTUN, öğrenciler ve öğrenci yakınları katıldı.
Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın ardından törende yapılan konuşmalarda, mezun olan öğrencilere bundan sonraki hayatlarında başarılar dilediler.
Üniversitemiz Rektörü Sayın Prof. Dr. Kurtuluş KARAMUSTAFA