Kayseri İl Sağlık Müdürü Dr. Mehmet ERŞAN Fakültemizi Ziyaret Etti
Kayseri İl Sağlık Müdürü Dr. Mehmet ERŞAN 15 Mayıs 2024 tarihinde Fakültemiz Sağlık Yönetimi Bölümü Danışma Kurulu Toplantısına katılmak üzere Fakültemize gelmişlerdir. Toplantı öncesi öğrencilerle bir süre sohbet eden Mehmet ERŞAN, Danışma Kurulu Toplantımızın ardından bölüm öğrencileri ile mesleki deneyimlerini paylaşmak için bir araya gelmiştir.
![](/EditorUpload/Files/0a5cd9c4-2bb9-4dee-91ea-d5e5d7d4e5fc.jpeg)
![](/EditorUpload/Files/1810096c-2122-4d50-bd9f-a31b3ea2462f.jpeg)
![](/EditorUpload/Files/c9ddbc19-7f8e-4686-ad9e-5b79286d369d.jpeg)
![](/EditorUpload/Files/eb42ef73-bd92-4d81-b3c1-129e56a4ddf5.jpeg)
![](/EditorUpload/Files/7644ebc3-d0a6-4e34-ab73-f05176b1c905.jpeg)
![](/EditorUpload/Files/ce555bbd-f7cf-4d1c-8d82-60e1ae98b1d9.jpeg)
![](/EditorUpload/Files/44aec083-677f-4951-b487-e9844e7769de.jpeg)
16 Mayıs 2024 Perşembe